Kozmetika

LPG

Lipomassage (LPG) je nechirurgické riešenie pre pretrvávajúci tuk, celulitídu a uvoľnenú, ochabujúcu pokožku. Ide o špeciálnu masáž, ktorá pomocou vákuovej vlny rozprúdi lymfu, stimuluje látkovú výmenu a spevňuje svalstvo. Je zameraná na tvarovanie, zoštíhľovanie, spevňovanie, celulitídu, podvihnutie zadočku a bruška.

DEPILÁCIA CUKROVOU PASTOU

Cukrová pasta je 100% prírodný produkt, šetrný k pokožke, nespôsobujuci alergie. Pokožka je menej podráždená a menej bolestivá, ako depilácia voskom. Vydrží 3-­‐4 týždne. Je vhodná aj na najcitlivejšie miesta na tele, ako je BRAZÍLSKA depilácia. Samozrejme je vhodná ako pre dámy, tak aj pánov.

OŠETRENIE PLETI

Pracujeme s kozmetikou COMFORT ZONE, jemné textúry a príjemne vône prípravkov Vám zaručia dokonalú relaxáciu. Ošetrenie vieme prispôsobiť na každý typ pleti. Čistenie pleti prebieha bez naparovania, pomocou špeciálnych prípravkov otvarajucich póry. Všetky ošetrenia sú spojené s príjemnou masážou.

OŠETRENIE TELA

U nás Vám ponúkame aj telové rituály ako napríklad Tranquillity rituál (relaxačný masáž celého tela), spevňujúce či anti- celulitídne zábali a bandáže. Každé telové ošetrenie je spojené s masážou tvare, krku, dekoltu a maskou na tvár.